Seura, jonka kilpailutiedot näytetään:
 
 
Tunnus:
Salasana:
Rekisteröidy »
 
Rekisteröidy »
Biljardi.org » SBiL » Liveseuranta Sarjat ja kilpailut Tulokset Rankinglistat Pelaajat Seurat Pelipaikat Tuloshaku

Biljardi.org — biljardia livenä netissä ja mobiilissa

Biljardi.org » SBiL » Rankinglistat

Suomen Biljardiliitto ry:n sarjojen rankinglistat


Biljardi.org-palvelusta löytyvät Suomen Biljardiliitto ry:n eri sarjojen pelaajien paremmuusjärjestykset eli rankinglistat. Rankinglistalla kunkin pelaajan kilpailukohtaiset pisteet ja mahdolliset kompensaatiopisteet näkyvät omissa sarakkeissaan. Hakasulkeissa olevia pistemääriä ei ole huomioitu yhteispisteissä. Pelaajan kilpailukohtaisesta pistemäärästä klikaten pääset kyseisen kilpailun tuloksiin.

The Finnish Master Series / mestaruussarja, kausi 2018-2019


RG1RG2Pari-SMRG3RG4RG5SM      
800
800
-
400
400
400
-
  
400500200400800500-  
650400200400300650-  
400150-500400800-  
300650-650500--  
-500650-400500-  
500400400150150300-  
500-800300150--  
300200300200500150-  
400400-800---  
200400500150100200-  
150150500200300200-  
300-500150-400-  
4000-300400150-  
300300200200150100-  
150200400100150100-  
150150300150150150-  
200200-200-400-  
150300-150100300-  
2000200100150300-  
----650200-  
--800----  
--500300---  
200150-100200100-  
---400300--  
150150-100100200-  
--650----  
---150100400-  
150200-150150--  
-300-300---  
---500---  
--300--150-  
--400----  
--400----  
----300100-  
----200150-  
--300----  
-----300-  
-300-----  
----150150-  
----200--  
----200--  
---150---  
150------  
-----150-  
150------  
-----150-  
----100--  
----100--  
-----100-  
-----100-  
Sija
Nimi
 
SeuraPisteet
1.Nykänen JuhoKaKa2800
2.Räisänen TeroTBO2800
3.Lukkari JuusoEBK2600
4.Mäki HenriTBO2250
5.Titov VsevolodIntSt2100
6.Sevastyanov ArseniBK2050
7.Laine KimPVK1900
8.Ahola JoniEBK1750
9.Manninen JoriPVK1650
10.Pohjola PetriPVK1600
11.Lomakin NikolaiPVK1550
12.Zhukov OleksiyPVK1500
13.Juola MikaOBK1350
14.Davydov VladimirPVK1250
15.Uitti TerhoPVK1250
16.Tainio JarmoPVK1100
17.Kaustinen MikkoRolli1050
18.Saarinen SanteriEBK1000
19.Auno JuhaTBO1000
20.Baskov DmitriPVK950
21.Tsernuhha AleksanderIntSt850
22.Komi TuomasEBK800
23.Timosaari KariTBO800
24.Parikka TeroHyvBK750
25.Urban SemjonIntSt700
26.Frolov VitaliPVK700
27.Hietamies SasuFBT650
28.Häkämies EerikBK650
29.Peresada AleksanderIntSt650
30.Koponen MarkkuHSK600
31.Sokolov AndreyIntSt500
32.Kastell TommiPVK450
33.Meronen ValtteriPVK400
34.Päivinen TeroPVK400
35.Gurkina AnnaIntSt400
36.Puuska KariHBK350
37.Hämäläinen JessePVK300
38.Salovaara JesseKaKa300
39.Ahola RistoEBK300
40.Voroncova SvetlanaIntSt300
41.Matikkala AkseliOBK200
42.Kartashov IvanIntSt200
43.Mihalkov NikitaIntSt150
44.Verho PekkaEBK150
45.Kovaljov Igorwild150
46.Alanko TeemuPVK150
47.Pekkala PanuEBK150
48.Gorozanin Sergei???100
49.Tondi JuhaIBK100
50.Korobeinikov Andrei???100
51.Andrianova LidiaHyvBK100


Biljardi.org-palvelun esittely Biljardi.org kilpailunjärjestäjille Biljardi.org kilpapelaajille Käyttöehdot Rekisteriseloste Toteutus: Resulttia Solutions